STATYSTYKI: Odwiedziło nas: 196044 osób | Do końca roku: 71 dni | Do wakacji: 244 dni
Sobota, 2017-10-21
Celiny, Hilarego

Jesteś tu: » Strona główna

JEŚLI CHCESZ, ZEBY TWOJE DZIECKO DOBRZE SIĘ BAWIŁO, UCZYŁO

I ZDOBYWAŁO UMIEJĘTNOŚCI ARTYSTYCZNE

ZAPRASZAMY DO

GMINNEGO PRZEDSZKOLA W OCHRANIEWIE!

JESTEŚMY PRZEDSZKOLEM:

- otwartym na potrzeby dzieci i rodziców;

- promującym działania twórcze;

- przygotowującym dzieci do podjęcia nauki w szkole.

ZMIERZAMY DO WYCHOWANIA:

- samodzielnego, kreatywnie myślącego, otwartego na kontakty

..z otoczeniem, umiejącego współdziałać z innymi, wszechstronnie

..rozwiniętego absolwenta przedszkola.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, systematycznie doskonalącą swoje umiejętności.

Tworzymy przyjazną dziecku i rodzicom atmosferę zaufania i partnerstwa.

Każde dziecko traktujemy podmiotowo i indywidualnie.

Stosujemy nowoczesne, twórcze i aktywizujące metody pracy.

D.K.

Galerie

29 września 2017r. Rada Rodziców Gminnego Przedszkola w Ochraniewie zorganizowała festyn rodzinny „Kolorowy zawrót głowy”. Dzięki uprzejmości Państwa Mannitów dzieci z obu grup przedszkolnych wraz z paniami pojechały bryczkami do Gospodarstwa Agroturystycznego w Gajewnikach. Pierwszą z atrakcji było zwiedzanie stajni, gdzie dzieci dowiedziały się jakie są rasy koni i w jaki sposób należy się nimi opiekować. Po wizycie w stajni wszystkie przedszkolaki otrzymały poczęstunek przygotowany przez pracowników Gospodarstwa Agroturystycznego i mogły uczestniczyć w zabawie na dmuchanym zamku. Serdecznie dziękujemy Państwu Justynie  i Damienowi  Manitta za przyjęcie nas w Stajni Gajewniki i umożliwienie bezpłatnego zorganizowania festynu.

W dalszej części festynu dzieci brały udział w zabawach organizowanych przez animatorów „Happy Kids” z Sieradza. Przedszkolaki uczestniczyły w konkurencjach tak ich jak: przelewanie wody, karty memeory,  zgaduj- zgadula, znajdź w kolor. Animatorzy zachęcali dzieci do zabaw z chustą animacyjną, malowania twarzy i zabaw z bańkami mydlanymi. Słoneczna pogoda sprzyjała integrowaniu się rodziców, którzy miło spędzali czas przy kawie i cieście.